Baza Szkoły

Po remoncie i modernizacji szkoły, wszystkie obiekty bazy szkolnej są nowoczesne i dobrze wyposażone.
Budynek szkolny jest także przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Na parterze znajduje się 9 sal lekcyjnych, w tym 3 sale edukacji wczesnoszkolnej, które urządzone są specjalnie dla potrzeb nauczania zintegrowanego, posiadają kąciki do relaksacji i zabawy, oraz pracownia komputerowa. Dostęp do Internetu możliwy jest na terenie całej szkoły.
Sale wyposażone są w nowoczesne i różnorodne pomoce dydaktyczne. Wystrój pomieszczeń jest bogaty i estetyczny. Każda z nich posiada komplet stolików i krzeseł, przystosowanych do wzrostu uczniów oraz szafki na podręczniki i przybory szkolne.
Szkoła dysponuje również salą gimnastyczną oraz aulą.

Ponadto, w szkole znajdują się pomieszczenia administracyjne, pokój nauczycielski, świetlica oraz gabinety: pedagoga, pielęgniarki, zastępcy dyrektora i sekretariat z gabinetem dyrektora.

W suterenach umieszczone są szatnie uczniowskie, sala językowa, pomieszczenia gospodarcze, stołówka i sklepik szkolny.

W otoczeniu szkoły znajdują się boiska sportowe, kompleks sportowy „Orlik” oraz plac zabaw dla dzieci.

tekst: mgr Katarzyna Tadel