Obwód SP17

Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Tarnowie

Granice obwodu szkoły stanowią ulice:
Agrestowa, Andersa, Armii Krajowej, Baczyńskiego, Bajana, Barwna, Batalionów Chłopskich, Batalionu Barbara, Bończyka, Bożka, Brata Alberta, Brauna, Broniewskiego, Brzozowa, Burkiewicza, Bytnara, Chabrowa, Chrobrego, Ciołkoszów, Czarna Droga (od ul. Krakowskiej do ul. Zacisznej) numery parzyste 2-48 i numery nieparzyste 1- 67, Czerneckich, Czerwona, Czerwonych Klonów (od linii kolejowej relacji Kraków – Tarnów do ul. Czerwonej) numery parzyste 20-24a i numery nieparzyste 19-27, Czupiela, Daleka, Dąbka, Dobrowolskiego, Dobrzańskiego, Emerytów, Gałczyńskiego, Godowskiego, Grochowska, Gucwy, Jagiełły, Jarzynowa, Jaśminowa, Kasprzyków, Kępińskiego, Kleeberga, Skwer Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Kolejowa (od ul. Czerwonej do ul. Letniej) numery parzyste 2-30 i numery nieparzyste 1-33, Koszycka, Krakowska (od rzeki Biała do granicy miasta) numery parzyste 190- 308 i numery nieparzyste 197-309, Krakusa, Królowej Jadwigi, Krzywoustego, Plac St. Kubińskiego, Plac J. Kusocińskiego, Kuzdrzała, Ledóchowskich, 11 Listopada, Liściasta, Ludowa, Łyczakowska, Majchrzyka, Mąsiora, Mieszka I, Modra, Mokra, Moraczewskiego, Muchy, Nad Białą, Nauczycielska, Niebieska, Niska, Norwida, Obrońców Lwowa, Okulickiego, Olszewskiego, Owocowa, Owsiana, Partyzantów, Pasterska, Pawłowskiego, Pędrackiego, Piękna, A. Piłsudskiej, Polskiego Października, Poświatowskiej, Powstańców Styczniowych, Prosta, Pszenna, Racławicka, Raginisa, Rojowej, Rozwadowskiego, Równoległa, Różana, Sempołowskiej, Sienkiewicza (od ul. Czerwonej do ul. Zacisznej) numery parzyste 2-66 i numery nieparzyste 1-43, Skalskiego, Spacerowa, Staffa, Stawowa, Stroma, Sucharskiego, Śląska, B. Śmiałego, Tenerowicza, Tęczowa, Tokarzewskiego, Vetulani, Wandy, Warneńczyka, Wiciarzy, Wierzyńskiego, Willowa, Wojnarskich, Wojtasiewicza, Wolności i Niezawisłości, Wygodna, Zaciszna, Zawilcowa, Zielna, Żółta.