Sukces konstrukcyjny Tomka z kl. 2a

W konkursie Nowoczesne Warsztaty Rzemieślnicze organizowanym przez Izbę Rzemieślniczą w Tarnowie w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021-2030 r. pt.: „Rozwój i promocja kształcenia dualnego w rzemiośle jako inwestycja w przyszłość” z naszej szkoły wzięli udział Hania Adamek i Tomek Wolak – obydwoje z kl. 2a. Obydwa projekty techniczno-konstrukcyjne mocno zaangażowały całe rodziny tych dzieci. Hania przygotowała pracę dotyczącą wymiany, napraw i konserwacji okien. Natomiast Tomek wybrał zakład stolarski, w którym pojawiły się różne elementy związane z produkcją przedmiotów z drewna. Okazało się, że komisja konkursowa przyznała I miejsce Tomkowi Wolakowi!
Hani i Tomkowi serdecznie gratulujemy pasji i entuzjazmu podczas tych pracochłonnych robót rzemieślniczych. Szczególne podziękowania należą się ich Rodzicom za zaangażowanie i chęć poświęcenia czasu i uwagi podczas działań artystycznych dzieci 🙂