Stypendiada wczesnoszkolna 2022/2023 – wyniki

       

W tegorocznej „Stypendiadzie”, w kategorii „Zespołowe Grand Prix” – zdobyliśmy I miejsce w skali kraju i otrzymaliśmy „Złoty Puchar”.

Wg. kategorii konkursów czołowe miejsca oraz wyróżnienia zdobyli:

– w konkursie plastycznym „Plastuś”:

*uczniowie  klas pierwszych:  III miejsce zdobył Karol Witek z kl. 1d, wyróżnieni zostali Milena Kosior z kl. 1b, Tomasz Filip z kl. 1a i Lena Leśniak z kl. 1a.

* uczniowie klas drugich: II miejsce zdobył Tomasz Wolak z kl. 2a, III miejsce Anna Gawlik z kl. 2b, wyróżnienie otrzymał Leon Barabaś z kl. 2b.

* uczniowie klas trzecich: wyróżnienie otrzymali Bernard Zych i Helena Jakubowska z kl. 3a oraz Maja Mikuszewska i Aleksandra Babiec z kl. 3b.

– w konkursie czytelniczym „Abecadło”

*uczniowie klas drugich:  wyróżnienie otrzymali Rafał Kraszewski i Julia Mitera z kl. 2a oraz Milena Kawalec z kl. 2b.

* uczniowie klas trzecich: I miejsce zdobył Kacper Szyszka i Patrycja Patyk z kl. 3a, a wyróżnienie otrzymali Lena Maziarz, Kaja Kawa, Aleksandra Żaba, Zuzanna Leszczyńska z kl. 3a, Jakub Kmieć, Miłosz Tobiasiński i Aleksandra Żmuda z kl. 3b.

– w konkursie matematycznym „Plusik” – wyróżnienie otrzymali Michał Burkat i Oliver Gibała z kl. 2a oraz Leon Barabaś z kl. 2b.

* uczniowie klas trzecich: I miejsce zdobyli Kaja Kawa i Kacper Szyszka z kl. 3a, III miejsce Maciej Molenda z kl. 3b, natomiast wyróżnienie otrzymali: Bernard Zych, Lena Maziarz, Miłosz Majewski z kl. 3a; Jakub Kmieć, Miłosz Tobiasiński, Dawid Mucha, Justyna Blecharska z kl. 3b oraz Hanna Bigos z kl. 3c.

– w konkursie ortograficznym „Ortografek” wyróżnieni uczniowie: Bernard Zych z kl. 3a i Jakub Kmieć z kl. 3b.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów