Sportowy sukces naszej uczennicy w zawodach pływackich

W dniu 3 lutego 2024 r. w Oświęcimiu odbyły się zawody z cyklu Sobota Pływacka Małopolski Puchar Wszechstronności Stylowej. W zawodach startowały 23 kluby pływackie z Małopolski. Wzięła w nich udział uczennica klasy 4AP Kaja Kawa.  Zawodniczka UKS Sokół – Mościce Tarnów zdobyła 1 miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym. Uczennica zajęła również 1 miejsce stylem motylkowym na 50 m
i 1 miejsce stylem zmiennym na 100 m. Ponadto zajęła 4 miejsce stylem grzbietowym na 50 m i 5 miejsce stylem klasycznym na 50 m. W każdym ze startów poprawiła swój rekord życiowy. Dzięki tym wynikom okazała się najlepszą zawodniczką zawodów wśród dziewcząt 11- letnich i zdobyła statuetkę za pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!