Osiągnięcia matematyczne uczniów klas 4-8 w pierwszym półroczu roku szkolnego 2023/2024.

W pierwszym półroczu roku szkolnego 2023/2024 uczniowie klas 4-8 mogli wykazać się swoimi umiejętnościami matematycznymi biorąc udział w następujących konkursach: Krakowska Matematyka, Olimpiada Matematyczna Juniorów oraz Małopolski Konkurs Matematyczny.

Po weryfikacji prac konkursowych do etapu wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka zakwalifikowali się: Bartosz Stoszko z kl. 5a oraz Eliza Gruszka i Maksymilian Leśniak z kl. 6c.

Na przełomie września i października odbywały się zawody I stopnia Olimpiady Matematycznej Juniorów. Uczennica kl. 7c – Izabela Stańczyk zakwalifikowała się do zawodów II stopnia o charakterze okręgowym.

W etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Matematycznego wzięli udział: Maksymilian Leśniak
kl. 6c, Amelia Barabaś kl. 7b oraz Izabela Stańczyk kl.7c. Z tego grona do etapu wojewódzkiego awansowali Maksymilian Leśniak oraz Amelia Barabaś.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.