POTRÓJNY SUKCES W MISTRZOSTWACH POLSKI 2023

Wiktoria Pyrek uczennica klasy 8AP wzięła udział Mistrzostwach Polski Cheerleadingu Sportowego,
w których uczestniczyło ponad 3 000 uczestników z całej Polski, a w komisji sędziowskiej zasiadali sędziowie z Polski jak również z USA oraz Kanady i Finlandii.

Wiktoria przygotowywała się do Mistrzostw od września 2022 roku, trenując średnio 7 godzin w tygodni, a w ciągu dwóch miesiący poprzedzających Mistrzostwa, aż 14 godzin, w tym także w każdy weekend.

W tym miejscu w imieniu Wiktorii jak również rodziców składamy serdecznie podziękowania Pani Dyrektor Anetcie Święch za wyrozumiałość oraz okazaną pomoc organizacyjną i logistyczną w trakcie treningów. Dziękujemy.

Na Mistrzostwach Polski Wiktoria występowała w dwóch kategoriach drużynowych: Freestyle Pom Youth, zajmując II miejsce, Cheer Jazz Youth również zajmując II miejsce czyli podwójne Wicemistrzostwo Polski oraz w Duecie Youth Freestyle Pom otrzymując tytuł pierwszego Wicemistrza Polski.

Jeszcze przed wakacjami Wiktorię czekają występy na zawodach o randze Pucharu Polski w Cheerleadingu Sportowym.

Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym tancerkom i życzymy dalszych sukcesów.