Olimpiady ogólnopolskie i konkursy kuratoryjne

ROK SZKOLNY

IMIĘ  I NAZWISKO

NAZWA OLIMPIADY/KONKURSU

WYNIK

2023/2024

RAFAL WRONA

MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY

FINALISTA

2023/2024

WERONIKA RUBINOWSKA

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTKA

2023/2024

FRANCISZEK POKRYWKA

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY

FINALISTA

2023/2024

MAJA LIPA

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTKA

2023/2024

MAKSYMILIAN LEŚNIAK

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

LAUREAT

2023/2024

ANIELA KOCIK

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY

FINALISTKA

2023/2024

EMILIA JAKUBOWSKA

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY

FINALISTKA

2023/2024

ZOFIA CEBULSKA

MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY

LAUREATKA

2022/2023

ZUZANNA ZYCH

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY

FINALISTKA

2022/2023

OLIWIER PAWLAK

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTA

2022/2023

KAROL KAJPUST

MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY

FINALISTA

2021/2022

ZUZANNA SKAWINA

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY

LAUREATKA

2021/2022

SŁAWOMIR PIETRZAK

OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW

LAUREAT III STOPNIA

2021/2022

SŁAWOMIR PIETRZAK

MAŁOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY

FINALISTA

2021/2022

ZUZANNA MOSIO

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

LAUREATKA

2020/2021

JULIA POPIOŁEK

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTKA

20017/20018

JOANNA KARAKIN

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTKA

2016/2017

KINGA LIPA

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

FINALISTKA

2015/2016

KACPER RUBINOWSKI

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTA

2012/2013

SZPAK WERONIKA

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

FINALISTKA

2012/2013

MIKOŁAJ SIKORA

MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY

FINALISTA

2012/2013

MACIEJ MACIUSZEK

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

FINALISTA

2012/2013

MIKOŁAJ LEGIEĆ

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

FINALISTA

2012/2013

MICHAŁ LACH

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

LAUREAT

2012/2013

FILIP KONIECZNY

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

LAUREAT

2012/2013

FILIP KONIECZNY

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

LAUREAT

2011/2012

AGNIESZKA SZNAJDER

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTKA

2011/2012

WERONIKA SZPAK

MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY

LAUREATKA

2011/2012

WERONIKA SZPAK

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTKA

2011/2012

ALEKSANDRA NOWAK

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTKA

2011/2012

JULIA KLUSKA

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTA

2011/2012

DAWID BUKOWIEC

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTA

2010/2011

MIKOŁAJ SIKORA

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

FINALISTA

2010/2011

KAMIL PONIEWIERSKI

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

FINALISTA

2010/2011

KAMIL PONIEWIERSKI

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

FINALISTA

2010/2011

SEBASTIAN GABIGA

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELKSIEGO

FINALISTA

2009/2010

SEBASTIAN GABIGA

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTA

2009/2010

MARIUSZ TWORZYDŁO

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

FINALISTA

2009/2010

ALEKSANDRA JEZNACH

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTKA

2009/2010

DARIA CICH

MIĘDZYNARODOWY KONKURS RECYTATORSKI IM.WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

FINALISTKA

2008/2009

ZUZANNA CYGANOWSKA

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO PRZYRODNICZY

FINALISTKA

2008/2009

ZUZANNA CYGANOWSKA

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

FINALISTKA

2008/2009

NORBERT BRODZIŃSKI

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO PRZYRODNICZY

FINALISTA

2008/2009

NORBERT BRODZIŃSKI

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

FINALISTA

 

2006/2007

 

MICHAŁ ŻUREK

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „LIDER”

 

LAUREAT

2007/2008

KAMIL SYNOWIEC

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

 

LAUREAT

 

 

2007/2008

KAMIL SYNOWIEC

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

FINALISTKA

2006/2007

 

KATARZYNA KOTECKA

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

„KANGUR MATEMATYCZNY”

 

LAUREATKA

2006/2007

ANNA KLUSKA

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

FINALISTKA

2006/2007

ANNA KLUSKA

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

FINALISTKA

2006/2007

NORBERT BRODZIŃSKI

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

„KANGUR MATEMATYCZNY”

 

LAUREAT

 

2005/2006

 

MARIOLA WOJTANOWSKA

 

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

 

FINALISTKA

2005/2006

ANNA KWAPNIEWSKA

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

FINALISTKA

2005/2006

 

NORBERT BRODZIŃSKI

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

„KANGUR MATEMATYCZNY”

LAUREAT

2004/2005

EWA WOJTAROWICZ

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

„KANGUR MATEMATYCZNY””

LAUREATKA

2004/2005

JAKUB PUDŁO

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

„KANGUR MATEMATYCZNY”

LAUREAT

2004/2005

MICHAŁ ŁUSZCZYK

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

„KANGUR MATEMATYCZNY”

LAUREAT

 

 

2004/2005

 

 

ANNA KLUSKA

 

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

„KANGUR MATEMATYCZNY”

 

LAUREATKA

2004/2005

KAROL GOSTEK

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „MAŁY ARTYSTA 2005”

GRAND PRIX

 

 

2002/2003

 

MATEUSZ MARSZAŁEK

 

WOJEWÓDZKI KONKURS-MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

 

LAUREAT

2002/2003

PIOTR ŁACIAK

WOJEWÓDZKI KONKURS HUMANISTYCZNY

LAUREAT

2002/2003

PAWEŁ CIURUŚ

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY „ALFIK”

LAUREAT

2002/2003

PIOTR CIURUŚ

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

 

 

 

 

LAUREAT I STOPNIA

 

 

2002/2003

PIOTR CIURUŚ

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

LAUREAT

2002/2003

PIOTR CIURUŚ

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

LAUREAT

 

2002/2003

 

PIOTR CIURUŚ

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY „MATEMATYKA JEST WSZĘDZIE”

 

LAUREAT

2001/2002

KATARZYNA SMOŁA

WOJEWÓDZKI KONKURS HUMANISTYCZNY „OMNIBUS”

LAUREATKA

2001/2002

ŁUKASZ LIGĘZA

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

„KANGUR MATEMATYCZNY”

LAUREAT II STOPNIA

1999/2000

ADAM SZNAJDER

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTA

1999/2000

BEATA SADOWSKA

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIESKIEGO

LAUREATKA

1999/2000

BEATA SADOWSKA

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

FINALISTKA

1999/2000

MATEUSZ PLUTA

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTA

1999/2000

ADRIAN KULAWIK

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

FINALISTA

 

1998/1999

 

MALWINA WENSKA

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

FINALISTKA

1998/1999

MALWINA WENSKA

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

LAUREATKA

1998/1999

MAGDALENA PIKUL

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

1998/1999

MARCIN MANDAU

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

LAUREAT

1988/1999

PAULINA CYGAN

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

LAUREAT

1997/1998

KAROLINA WICKA

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY

LAUREATKA

1996/1997

PAULINA TRELA

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTA

1996/1997

MARIUSZ STOPA

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

FINALISTA

 

1996/1997

PAWEŁ STREJCZEK

WOJEWÓDZKI KONKURS TECHNICZNO-INFORMATYCZNY

LAUREAT

1996/1997

MONIKA SREBRO

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

 

LAUREATKA

 

1996/1997

MONIKA SREBRO

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

LAUREATKA

1996/1997

ANNA SUŁOWSKA

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

LAUREATKA

1996/1997

KATARZYNA SKOTARSKA

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

LAUREATKA

1996/1997

ANNA PISKOZUB

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

LAUREATKA

1996/1997

ANNA MIREK

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

FINALISTKA

1996/1997

PAULINA MAŁOCHLEB

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

LAUREATKA

1996/1997

ALEKSANDRA KOŁACIŃSKA

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

FINALISTKA

 

1995/1996

 

WERONIKA WYDRO

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

LAUREATKA

1995/1996

DARIUSZ TRYBA

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

LAUREAT

1995/1996

MAŁGORZATA TRYBA

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTKA

 

1995/1996

 

ANNA SUŁOWSKA

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

LAUREATKA

 

1995/1996

 

MONIKA SREBRO

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY
I GEOGRAFICZNY

FINALISTKA

1995/1996

 

JOANNA SOLIŃSKA

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

LAUREATKA

1995/1996

 

 

MAŁGORZATA KAWULA

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

 

1994/1995

 

MAGDALENA BĄK

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA FIZYCZNA

FINALISTKA

 

1992/1993

 

TOMASZ STOPA

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA FIZYCZNA

LAUREAT

 

1991/1992

 

BOGUSŁAW SREBRO

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA HISTORYCZNA

FINALISTA

 

1991/1992

 

KRZYSZTOF KUZARA

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA FIZYCZNA

FINALISTA

 

1991/1992

 

PIOTR DUDEK

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA MATEMATYCZNA

LAUREAT

 

1987/1988

 

EWA BANAŚ

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

FINALISTKA

 

1985/1986

 

ELZBIETA MUCHA

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

FINALISTKA

 

1985/1986

 

STANISŁAW SZPARSKI

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA FIZYCZNA

LAUREAT

 

1985/1986

RENATA PIETRUSZKA

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA BIOLOGICZNA

FINALISTA

1988/1989  
 1986/1987

WITOLD OLECH

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA HISTORYCZNA

FINALISTA

 

1985/1986

 

PAWEŁ OLECH

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA MATEMATYCZNA

FINALISTA

 

1985/1986

 

PAWEŁ JĘDRYKA

 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA HISTORYCZNA

FINALISTA

 

1984/1985

 

ELŻBIETA MUCHA

 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

LAUREATKA

 

1983/1984

 

PAWEŁ JĘDRYKA

 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA HISTORYCZNA

LAUREAT

 

1983/1984

 

JACEK KARASIŃSKI

 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA BIOLOGICZNA

LAUREAT

 

1983/1984

 

ROBERT GUCWA

 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

LAUREAT

 

1982/1983

 

TOMASZ WIETECHA

 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA

FINALISTA

 

1981/1982

 

JOANNA PUDŁO

 

REJONOWA OLIMPIADA POLONISTYCZNA

FINALISTKA

 

1981/1982

 

DOROTA KIEĆ

 

WOJEWÓDZKI KONKURS „WALKA
Z GRUŹLICĄ I CHOROBAMI PŁUC”

LAUREATKA

 

1981/1982

 

BOGUSŁAW WITEK

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA FIZYCZNA

LAUREAT

 

1980/1981

 

MAREK MICHALIK

 

REJONOWA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

FINALISTA

 

1980/1981

 

ARKADIUSZ BUŁAT

 

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA HISTORYCZNA

LAUREAT

 

1978/1979

MAREK BIEL

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA FIZYCZNA

LAUREAT

 

1977/1978

WŁODZIMIERZ JĘDRYKA

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO

LAUREAT

1976/1977

MIROSŁAW MIŚ

WOJEWÓDZKI KONKURS
„CO WIEM
 O GRUŹLICY”

LAUREAT

 

1976/1977

IWONA MICHAŁOWSKA

WOJEWÓDZKI KONKURS
„CO WIEM
 O GRUŹLICY”

LAUREATKA

 

1976/1977

 

ELŻBIETA KAMIŃSKA

 

WOJEWÓDZKI KONKURS
„CO WIEM O GRUŹLIZY”

 

LAUREATKA