Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosenne Spotkania Muzyczne”

Izabela Stańczyk – uczennica klasy 6C SP17, uczęszczająca jednocześnie do kl. 2 cyklu 4-letniego Szkoły Muzycznej I stopnia w Domosławicach wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Wiosenne Spotkania Muzyczne”, który odbywał się w dn. 26-27.05 w Kolbuszowej.
Iza powtórzyła swój sukces sprzed roku, przywożąc z tego konkursu kolejne cenne WYRÓŻNIENIE.

Przygotowania do konkursu obejmowały m.in. konkurs na etapie szkolnym, gdzie Iza również została wyróżniona (dyplom odebrała podczas koncertu laureatów w Czchowie) oraz udział w Mistrzowskich Kursach Pianistycznych, które organizowane były w Pałacu w Rybnej podczas długiego weekendu majowego. Zajęcia z gry na fortepianie Iza przypieczętowuje po raz kolejny oceną celującą.