14.maja 2026 r. w Bobowej odbył się Małopolski Finał Igrzysk Dzieci w Siatkówce Dziewcząt. Do zawodów na szczeblu wojewódzkim oprócz drużyny z Tarnowa zakwalifikowały się zawodniczki z Krakowa, Wieliczki, Chrzanowa, Nowego Targu i Bobowej. Szkołę reprezentowały uczennice: Bianka Andreasik, Izabella Andreasik, Judyta Blecharska, Emilia Kosz, Patrycja Patyk, Nadia Ścieńska, Hanna Stachura, Zofia Witecka, Adrianna Wodzińska, Aleksandra Żaba. Nasza Drużyna pokonała wszystkie rywalizujące zespoły i zwyciężyła w turnieju. Nagrodą jest awans do zawodów na szczeblu ogólnopolskim w Grudziądzu.
Gratulujemy.






