W świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie konkursu literackiego dla klas 2 i 3 związanych z okresem Świąt Wielkiej Nocy.
Uczniowie mieli za zadanie napisać krótką opowieść, w której głównym tematem była pisanka i jej przygody – a następnie zamienić część tekstu na drobną formę graficzną.
I miejsce – Maciej Ciochoń kl.3c
II miejsce – Jan Wołek kl.3c
III miejsce – Lena Wójcik kl.3c i Aleksandra Świątek kl.3b
Wszyscy uczniowie, biorący udział w konkursie otrzymali upominki , a laureaci dodatkowe nagrody rzeczowe.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wykazali się fantazją i kreatywnością w tworzeniu krótkich form literackich i zapraszamy do udziału w kolejnych świetlicowych projektach i konkursach.

