Literacki konkurs „Świąteczna opowieść z pisankami”

W świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie konkursu literackiego dla klas 2 i 3 związanych z okresem Świąt Wielkiej Nocy.

Uczniowie mieli za zadanie napisać krótką opowieść, w której głównym  tematem była pisanka i jej przygody – a następnie zamienić część tekstu na drobną formę graficzną.

I miejsce – Maciej Ciochoń kl.3c

II miejsce – Jan Wołek kl.3c

III miejsce – Lena Wójcik kl.3c i Aleksandra Świątek kl.3b

Wszyscy uczniowie, biorący udział w konkursie otrzymali upominki , a laureaci dodatkowe nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wykazali się fantazją i  kreatywnością w tworzeniu krótkich form literackich i zapraszamy do udziału w kolejnych świetlicowych projektach  i konkursach.