Konkurs związany z „Dniem Bezpiecznego Internetu”

1. Konkurs dla uczniów klas 1 – 3 :

„Model wirusa komputerowego” LUB „Strażnika Internetu” –

Wykaż się kreatywnością i wykonaj wybrany przestrzenny model wirusa komputerowego lub model strażnika Internetu (dowolność użytych materiałów np. rolki toaletowe, druciki, papier, styropian, plastelina, tektura, balony itp.).

Prace konkursowe przynosimy do Pani Justyny Kurczab w terminie do 18.03.2024.

2. Konkurs dla uczniów klas 4-8:

„Cyberbezpieczni”

Zadaniem uczestnika konkursu jest stworzenie memu internetowego nawiązującego do hasła konkursu. Mem powinien składać się ze zdjęcia i nawiązującego do niego komentarza tekstowego.

Tekst powinien w sposób krótki, najlepiej humorystyczny, przekazywać zasady, o których należy pamiętać, aby korzystanie z Internetu było bezpieczne. Mem nie może zawierać treści wulgarnych, obraźliwych
i uznanych powszechnie za naganne oraz nie może naruszać praw osób trzecich.

Praca zgłoszona na konkurs musi być autorskim pomysłem uczestnika, a nie odwzorowaniem memów znajdujących się w sieci. Mem może być wykonany przy użyciu programu komputerowego
lub generatorów memów dostępnych w Internecie. Prace należy przesłać pocztą elektroniczną do dnia 18.03.2024 na adres e.sykala@zso1.tarnow.pl lub donieść w formie wydruku do gabinetu pedagoga szkolnego sala nr 108.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

Na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Karta uczestnictwa: link

Regulamin: link