🟠 Zapraszamy uczniów klas VII, VIII oraz licealistów do udziału w ogólnopolskim projekcie „Szkoła Międzypokoleniowa”.

Zasady są proste: w ramach tej inicjatywy nauczyciele wraz ze swoimi uczniami zorganizują warsztaty dla seniorów poświęcone kompetencjom cyfrowym i cyberbezpieczeństwu, podczas których podzielą się nie tylko swoją wiedzą i umiejętnościami, ale też rozpoczną bezcenny międzypokoleniowy dialog. Do zwycięskich szkół trafią mobilne pracownie komputerowe i inne nagrody!

❗Chętnych prosimy o zgłaszanie się przez e-dziennik do lidera projektu w naszej szkole – p. Alicji Miszkurki-Cich do 21.05 ❗

Projekt realizowany będzie w czerwcu i wrześniu. 

Dla zaangażowanych uczniów przygotowane będą zaświadczenia, dyplomy oraz niespodzianka na koniec projektu ☺️